logo

Podzim končíme prohrou...

pondělí 21. listopadu 2022
V posledním podzimním utkání nám v osmifinále poháru KFS HK vystavila stopku hradecká Slavia. Spartak Police nad Metují – FC Slavia Hradec Králové 0 : 2 ( 0 : 0 ).

Do poslední chvíle nebylo jasné , kde se utkání odehraje , ale nakonec se naši hráči rozloučili před domácím publikem. Na těžkém terénu se v prvním poločase odehrávala aktivní hra z obou stran. Více možností měla Slavia , ale velmi dobře chytající Vacho míč do sítě nepustil. Začátek druhého poločasu se nesl ve znamení převahy hostujícího celku a lépe se již na blátivém povrchu orientoval , naši hráči přenechali aktivitu a bohužel o osudu utkání rozhodla vlastní branka po rohovém kopu. Měli jsme ještě možnost utkání dovést do penaltového rozstřelu , ovšem naše příležitosti byly nevyužity. Hosté v závěru ještě jednou skórovali a nutno dodat , že v utkání zvítězili zcela zaslouženě. Pohárová cesta pro nás končí a hostům gratulujeme k postupu.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem trenérům , hráčům , funkcionářům v oddíle za práci v kalendářním roce 2022 . Dále pak našim sponzorům , příznivcům , FAN clubu a doufám ve Vaši přízeň v jarní části. Děkuji.