logo

Police mi přirostla k srdci...

pátek 23. prosince 2022
K hodnocení podzimní části i menší rozhovor…Libor " Sako " Vacho , sympatický bouřlivák , trenér a brankář odpověděl na pár otázek..

1. Libore, jak bys zhodnotil podzimní část Bylo to jako na houpačce, dobré výkony střídaly ty slabší. Díky povedenému závěru, kdy jsme nakonec získali 25b. jsme celkem spokojeni. 2. V čem jsi viděl pozitiva a naopak, co tě mrzelo Za pozitivum určitě považuji celkovou tréninkovou morálku, která se výrazně zlepšila, za což jsme rádi a doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat i v jarní části. Mrzelo mě především to, že z důvodu častých absencí hráčů, jsme jen minimum utkání odehráli v plné sestavě. 3. Jak jsi se vžil do role trenér/brankář Troufnu si říct, že jsem se s tím popasoval důstojně. Snažím se, ať už stojím v bráně, nebo na lavičce, vždy odvádět maximum pro tým. Rád bych poděkoval asistentovi Michalovi Bořkovi, že se rozhodl do toho se mnou jít… 4. Příprava na jarní část a cíle Kluci dostanou po vánocích individuální plán, aby pro ně začátek přípravy (7.1.2023) nebyl takový šok. V lednu je v plánu trénovat 3× týdně, od února již klasický režim, tzn. 2× trénink a přípravný zápas. Cílem je získat kvalitní, ideálně místní posily, které by náš kádr doplnily. 5. Už nějaký rok jsi v Polici, jak se tu cítíš Cítím se tu velice dobře, troufám si říct, že jak vedení, tak tým i fanoušci mě, možná i díky povedeným výkonům v bráně, přijali dobře. Příležitosti stát se hlavním trenérem si velice vážím a tím se pro mě Police stala srdeční záležitostí. 6. Jak jsi užíval mistrovství světa Letos jsem viděl celkem hodně zápasů a kromě pár výjimek bylo na co koukat. Vyloženě vrchol se vším všudy bylo finále, opravdu neuvěřitelný zápas a jsem moc rád, že trofej získal Messi s týmem Argentiny. Opravdu jsem mu tento úspěch moc přál.

7. Tvé přání do dalších fotbalových let Hlavně zdraví, bez toho nejde nic, natož fotbal… Rád bych všem hráčům, fanouškům i vedení popřál krásné svátky a úspěšné vkročení do nového roku 2023.

Karel Klimeš
Předseda

© SPARTAK Police nad Metují, z.s. | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka