Police nad Metují „A“ – Kunčice 3:1
Sestava: Kučera – Kollert – Šnábl – Kudláček – Hejnyš – Seidlman – Švorčík – Hauschke J. – Klapkovský – Hauk – Šimon.
Branky: Hauk, Klapkovský, Šimon
Náhradníci: Tauc, Hečko, Tér, Valtera

Za pěkného ač chladného počasí jsme vyběhli k dalšímu domácímu zápasu proti hostům z Kunčic. Trenér nám naordinoval herní systém 4–2–3–1. První poločas z naší strany byl vlažný a nijak zvlášť jsme se neprosazovali proti obraně hostů. Hosté těžili z dlouhých přihrávek na Doležala, který pokryl míč a snažil se ho rozdávat na nabíhající spoluhráče. Asi ve 30 min. hostující brankář chytá nakopnutý míč a nese ho v jedné ruce jako číšník a pohotový Hauk mu ho hlavou vypíchne a skákavou střelou strhává vedení na naši stranu. Ne na dlouho, protože za dvě minuty je srovnáno. Vhazujeme míč na půlce, ale okamžitě po špatné přihrávce ho ztrácíme a hosté v rychlém protiútoku přenesou hru na volného levého záložníka, který s přispěním našeho obránce nedává Kučerovi šanci. Ještě musím připomenout břevno o které se otřel centr hostů. Je srovnáno a do konce poločasu se nic neděje.

V kabině se potřebujeme na hecovat a trenér mění systém na 4–4–2, ale po dobré připomínce Seidlmana se to mění jako v Bělohradě na 4–3–3. Jak se ukazuje hned od začátku, tak to přináší ovoce. Do útoku přišel ještě Kuba Valtera a naše síla dopředu se výrazně zvedla. Mačkáme soupeře na jeho polovině a šance na sebe nedají dlouho čekat. První byla po střele Valtera do břevna, další tyč trefuje z hranice velkého vápna Klapkovský, posléze po roku po hlavičce Hauka vykopává obránce míč snad již za brankovou čarou, ale gól se nepíská. Z ochozů se ozývá Police – Police. V pořadí naší třetí tyč do stejného místa trefuje opět Klapkovský z trestného kopu. Šimon se dostává k míči před brankářem hostů, ale trefuje pouze boční síť. Po dalším rohu Hauk nad branku. Šancí hromada, ale zakončení se nedaří a máme dnes ohromnou smůlu. Vše se láme 12 min. do konce, kdy Šimon prostrkává na Klapkovského, který prostřeluje hostujícího golmana a konečně vedeme. Po vstřelené brance se trochu stahujeme, ale soupeři nic prakticky po celý druhý poločas nedovolujeme a hlídáme vedení a ještě po nahrávce Šnábla korunuje svůj dobrý výkon Šimon střelou do šibenice, za kterou se brankář pouze ohlédne. Vítězíme 3:1 a konečně jsme myslím druhým poločasem potěšili naše fanoušky.

Musím poděkovat našim fanoušků za bezvadné povzbuzování!!!